Ανιχνευτής ατελειών μαγνητικού ζυγού AC τύπου HCDX-DM220, απευθείας τροφοδοσία ~220V, εξοπλισμένος με ισχυρό λευκό φως LED και μαύρο φως LED, μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέσω επιλογής πλήκτρου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μη φθορίζουσα ανίχνευση μαγνητικών σωματιδίων και φθορίζουσα ανίχνευση μαγνητικών σωματιδίων. Μικρό και εξαιρετικό, εξαιρετική κατασκευή, υψηλή ευαισθησία ανίχνευσης, εύκολο στη μεταφορά. Χρησιμοποιείται ευρέως στις αεροδιαστημικές, πετροχημικές, ηλεκτρικής ενέργειας και ύδρευσης, σιδηροδρομικές κατασκευές, επιθεώρηση και δοκιμές ειδικού εξοπλισμού.
Τεχνικές παράμετροι
Βάρος ανύψωσης |
≥50N |
Ευαισθησία |
A-15/100 |
Χώρος ποδιών |
50-200mm |
Ένταση φωτισμού λευκού φωτός |
≥5000LUX |
Ένταση φωτισμού υπεριώδους φωτός |
≥4000µW/cm2 |
Μέγεθος |
210×160×55mm |
Βάρος |
1.6 kg |
Τροφοδοσία |
~220V/50Hz/60 Hz |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Χρόνος συνεχούς μαγνήτισης άνω των 3 λεπτών
Χρησιμοποιεί υπεραγώγιμο μαγνήτη, ελαφρύ, 1.6 κιλά
Απευθείας τροφοδοσία ~ 220 V, χωρίς ελεγκτή
Υλικό κελύφους υψηλής αντοχής, αντοχή σε κρούση, αντοχή στην τριβή
Σχεδιασμός εργονομίας ανθρώπινου σώματος, λογική δομή
Δερμάτινο κέλυφος, υψηλής ποιότητας ατμόσφαιρα, άνετη αίσθηση
Χρησιμοποιεί εξοπλισμό υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό
Τυπική συσκευασία:
Κύρια μονάδα HCDX-DM220 ……………………………………….1 τεμ.
Αφαιρούμενα συνδέσμοι συγκόλλησης ακτίνας ………………………….………….1 ζεύγος
Προφυλάξεις και οδηγίες λειτουργίας:
2. Η τροφοδοσία είναι μονοκατευθυντική AC ~220V/ 50Hz, μην συνδέετε λάθος την τροφοδοσία, ώστε να μην καεί το όργανο.